Предности со АЛОПЕКС ДООЕЛ

Динамична компанија посветена единствно на квалитетно извршување на обврските за своите клиенти/корисници.

РОКОВИ
НАВРЕМЕНОСТ!

Нашиот тим е посветен во целосно исполнување на сите рокови

КВАЛИТЕТ
ПРИОРИТЕТ!

Квалитетно извршување на услугите е приоритет на нашиот тим!

ОДГОВОРНОСТ
БЕЗ РИЗИК!

..превземемаме целосна одговорност за точноста и квалитетот!

Задоволни клиенти...

..дел од коментарите на наште клиенти, прочитајте и дајте ни ја Вашата доверба!

ЗАКАЖЕТЕ СОСТАНОК

Јавете се на: 070 398 734, 078 768 020

АЛОПЕКС

Информативен дел, новости, информации, правилници, законски акти и сл.

Бидете секогаш информирани
Зачленете се за нашиот информатор

Адреса

ул. Емил Зола бр. 4 локал 4

1000, Скопје

Република Македонија

Контакт инфо

EmailОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон 1070 398 734

Телефон 2078 768 020