Испрати е-порака

Контакт информации

Адреса:

Емил Зола бр. 4 локал 4

1000, Скопје, Македонија

телефон:

070 398 734, 078 768 020

E-mail:

alopeks06@gmail.com

alopeks@alopeks.com.mk

Адреса

ул. Емил Зола бр. 4 локал 4

1000, Скопје

Република Македонија

Контакт инфо

EmailОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон 1070 398 734

Телефон 2078 768 020